Biedrības “Mālpils zivīm” statūti

LR Makšķerēšanas noteikumi

Licencētā makšķerēšana

Iegādāties licenci - ePakalpojumi.lv

Iegādāties licenci - Manacope.lv

Anketas un iesniegumi
Mūsu draugi

Pavasara līdaka 2018 (Rezultāti)

Pavasara līdaka 2018 (Rezultāti) - Mālpils zivīm

Biedrības  “Mālpils-zivīm”  spiningošanas sacensības “Pavasara līdaka 2018” šogad notika 5.maijā Mālpils centra ūdenskrātuvēs un pulcēja 29  sacensties gribošus dalībniekus . Laiks bija saulains , silts , visi  bija labā noskaņojumā un gatavi sevi pierādīt .

Tā kā šīs bija atklātās sacensības, informāciju varēja izlasīt gan “Copeslietu” mājaslapā, gan mūsu pašu “Malpilszivim.lv”. Tādējādi mūs priecēja kuplais spiningotāju- ciemiņu skaits . Viesi bija gan no Sējas, gan Zaubes, gan no citām vietām. Starp veikliem puišiem , zinātkāriem puisēniem un nopietniem vīriem šajā sporta veidā par kausiem cīnīties bija atbraukusi arī viena dāma- Saiva Lazdāne.

Starts tika dots 7.30 Mālpils peldētavā, un sacensības varēja sākties. Pēc sacensību nolikuma dalībnieki drīkstēja paturēt jebkura izmēra plēsīgās zivis, izņemot zandartus. To noķeršanā varēja lietot jebkādus mākslīgos mānekļus. Nedrīkstēja ķert uz dzīvas ēsmas. Sportisti centās izmantot  laipas, kas lielā skaitā ierīkotas abās Sudas upes ūdenskrātuvēs un atvieglo makšķernieku piekļūšanu ūdenim caur aizaugušajiem vai stāvajiem krastiem.

Lai gan laiks bija vasarīgs, plēsīgās zivis , šķiet, vēl nebija īsti pamodušās , pirmajās stundās gandrīz visi sacensību dalībnieki vēl joprojām tikai meklēja savu LIELO LĪDAKU.

Copmaņi pārmeklēja gandrīz visus līcīšus, izmantoja visu iespējamo krāsu un materiālu mānekļus, izvietojās pa visu perimetru, lai atrastu kāroto lomu.

Plkst. 12.30 tika dots sacensību beigu signāls. Kādam bija paveicies vairāk, citam –mazāk. Plēsēju skaitu paretināt bij izdevies tikai 12 spiningotājiem, taču kopējo noskaņu nevarēja sabojāt pat tukšie tīkliņi, jo mēs zinājām- zivis šeit ir! Ja necopēja šodien, tad ķersies citreiz! Sākām svērt pirmos lomus. Veiksmīgākie , ar kausiem un diplomiem apbalvotie makšķernieki bija   :

 

1.Vieta- Salvim Lazdānam ar vislielāko līdaku- 2,250 kg.

                2.Vieta- Arvilam Freivaldam ar 4 līdakām, kopējā svarā 1,475 kg.

3.Vieta –Kristapam Iekļavam ar 1,375 kg smagu līdaku.

 

Lai zaudējuma skumjas padarītu maigākas un veicinātu vēlēšanos arī citreiz sevi pierādīt šajā azartiskajā sporta veidā, visjaunākajiem copmaņiem un vienīgajai dāmai tika pasniegtas pārsteiguma balvas .

 

Uz tikšanos nākamgad, apmēram šajā pašā laikā, aizrautīgais spiningotāj !

Rezultāti.

 

Atpakaļ